PŘIHLAŠ SE DO ROČNÍHO E-MAILOVÉHO TRÉNINKU!

Dopřej si inspiraci v průběhu celého roku prostřednictvím intenzivního ročního e-mailového tréninku, který je rozdělený na celkem 52 témat. Každý týden Tě tedy čeká popsané jedno téma v e-mailu, získáš konkrétní tipy, na co se před fotografováním, ale i při fotografování zaměřit, jak pracovat bezpečně a jak vytěžit z fotografování maximum. V příloze každého e-mailu nalezneš ilustrační fotografii včetně EXIFu a také pracovní list na dané téma.

Obsažená témata:

  • Zaměřeno na roční období a denní dobu: jarní období, letní období, podzimní období, zimní období, koně při západu slunce, koně s oblohou a mraky.
  • Zaměřeno na prostředí: koně na blátě, koně s rozkvetlými květy, koně ve vodě, koně na poli, koně v dešti, koně na sněhu, koně na louce, koně ve výběhu, koně v boxe, koně v neobvyklém prostředí.
  • Zaměřeno na práci s koňmi a péči o koně: western, anglie, práce pod sedlem, klus, cval, poklona, vzpínání, krmení koní, napojení koní, sprchování koní, strouhání kopyt koní, podkování kopyt koně, koně a lidé, koně a psi.
  • Zaměřeno na koně a plemena koní: bílí koně, černí koně, puntíkatí koně, strakatí koně, hříbata, pony a malí koně, chladnokrevní koně, jezdecké vybavení typické pro plemeno koně, koně stojící vedle sebe, stádo koní.
  • Zaměřeno na detail: detaily ve stáji, detaily vybavení pro koně, detaily vybavení pro jezdce, uši koně, oči koně, čumák koně, nohy a kopyta koně.
  • Zaměřeno na kreativní oblast fotografie: portrét, portrét koně na černém pozadí, neobvyklý portrét, černobílá fotografie, protisvětlo.

Cena: 999 CZK
Cena pro členy VIP klubu: 929 CZK


ZÍSKEJ PŘÍSTUP DO E-MAILOVÉHO TRÉNINKU PRO ROK 2023 PRÁVĚ TEĎ!

Tvé údaje mi poslouží k tomu, abych Ti mohla zaslat bližší informace o e-mailovém tréninku. Ve všech mých e-mailech najdeš odkaz na odhlášení a můžeš mi tak kdykoliv říci: "Martino, stop!". Zde najdeš mé obchodní podmínky zásady ochrany osobních údajů.

Martina Burianová, +420 774 844 844, jakfotitkone@ambition.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!