CHCEŠ KALENDÁŘ PLNÝ KRÁSNÝCH KONÍ?

Nástěnný kalendář s fotografiemi koní, které byly pořízeny všemi členy VIP Klubu JAK FOTIT KONĚ v průběhu letošního roku, je na světě!


KONĚ

Z prodeje každého kalendáře poputuje 150 korun na dobrou věc, a to na podporu projektu, který je známý jako Asistenční jednorožec!

Formát: 13 stran, orientace na šířku, formát cca A4
Materiál: 250 g SD fotopapír, lesklý
Cena: 350 CZK*

*objednávku je možné uskutečnit do 15.11.2020, distribuce proběhne nejpozději 01.12.2020


OBJEDNEJ SI KALENDÁŘ PRÁVĚ TEĎ!

Tvé údaje mi poslouží k tomu, abych Ti mohla zaslat Kalendář. Ve všech mých e-mailech pak najdeš odkaz na odhlášení a můžeš mi tak kdykoliv říci: "Martino, stop!". Zde najdeš mé zásady ochrany osobních údajů.


AUTOŘI FOTOGRAFIÍ V KALENDÁŘI

Jarka Poláčková (únor + květen)
"Focení pro mě bylo nejdřív jen občasné odreagování. Ale čím více zvířata fotím, tím více mě to baví. To, čeho chci ve fotografii dosáhnout, je zachycení toho jedinečného okamžiku a uchování vzpomínky na všechny Vaše zvířecí parťáky."
Odkaz na tvorbu: zde

Karolína Kopcová (červenec + listopad)
"Fotografování beru jako "koníček" a proto, že je to má záliba tak tomu věnuji 100% svého úsilí. Je skvělý pocit dělat něco co mne baví a pomocí fotografií dělat radost druhým. Nejspokojenější jsem tehdy, když po odevzdání práce se dozvím pozitivní zpětnou vazbu. Za posledních pár let se nestalo, že bych nezvládla nafotit pejska, koně, či dalšího Vašeho mazlíčka. Vždy mám nějaké "eso v rukávu" ať je to pískací hračka nebo nějaká mňamka. Mám taky dva psíky - fenu Brixí a psa Quentina. Takže vím, že někdy to může být opravdu složité. Ale vždy to dotáhneme k Vaší spokojenosti."
Odkaz na tvorbu: zde

Kateřina Vorlíčková (červen)
"Fotím, co se dá. Především tedy pejsky a koníky, i když jich prozatím moc zatím. Foťák jsem si pořizovala na podzim roku 2018 a aktivně jsem se začala focení věnovat po prvním setkání s Martinou, tedy v březnu roku 2020. V současné době se chci zaměřit na TFP focení a dělat radost majitelům zvířátek, která budu mít možnost nafotit. Focení beru jako takovou formu odpočinku a užívám si každou chvíli za foťákem. Velmi mě baví, že nikdy nevím, co z focení vyleze a vždy se těším na konečný výsledek, který je vždy velmi intuitivní."
Odkaz na tvorbu: zde

Klára Brůnová (leden + říjen)
"Věnuji se focení koní a také koní pod kapotou. Do třetice se věnuji i lidem, ať už párovému focení, těhu-focení, ale i svatbám. Focení bylo zprvu mým koníčkem, který zaplňoval víc a víc můj volný čas, až se z toho stala práce. I nadále mně stále baví, hlavně když se během focení ke mne přitulí hříbě, nebo vidím, jak se fotkami ode mne všude chlubí a radují se z nich. Co může být totiž pro fotografa větší odměnou...?"
Odkaz na tvorbu: zde

Linda Krejčí (duben + prosinec)
"Ráda zachycuji okamžiky, vzpomínky, krásu koní, domácích mazlíčků, roztomilost dětí, lásku, kouzla okamžiku... Ráda zachytím i Vaše okamžiky..."
Odkaz na tvorbu: zde 

Luboš Šlapanský (titulní strana + září)
"Jsem fotograf na volné noze. Moje začátky s fotografováním sahají do roku 2008, kde jsem převážně fotil sportovní akce a reportážní fotografie. Následovalo období fotografování modelů ve studiu. Tato práce mě však neuspokojila tolik jako fotografie v přírodě. Začal jsem také častěji fotit na kinofilmovou zrcadlovku a černobílý film, kde jsem si vyvolával negativy i pozitivy. Zvláštní kouzlo těchto fotografií se mnou zůstalo dodnes. V nedávné době jsem se rozhodl restartovat své portfolio a zaměřit se na fotografie zvířat, a to převážně koní, psů a reportážní fotografie z akcí."
Odkaz na tvorbu: zde 

Veronika Pavlíková (březen + srpen)
"Fotografování pro mě bylo původně jen odreagováním od všedního stereotypu. Časem jsem mu naplno propadla, a tak se z pouhého koníčku pomalu stala moje hlavní činnost, díky které mohu dělat to, co mě baví a naplňuje. Je skvělé potkávat nové lidi a jejich úžasné zvířecí kamarády na stále nových a nových místech. Jsem šťastná, že mohu pomáhat lidem uchovávat vzpomínky s jejich chlupatými parťáky prostřednictvím fotografií."
Odkaz na tvorbu: zde