ZÍSKEJ MAGAZÍN PRO FOTOGRAFY KONÍ!

První online magazín, od fotografů koní je na světě! Svým obsahem zaujme nejen čtenáře z řad milovníků fotografování, ale také čtenáře, kteří koně celým svým srdíčkem milují. Magazín je rozdělen na celkem osm rubrik, které jsou plné fotografií a článků z jezdeckých akcí, z tuzemských stájí, ale i ze zahraničí, přes rozhovory s fotografy a s majiteli koní až po tipy a motivaci pro fotografy koní. Nechybí ani rubrika věnovaná diváckým fotografiím. A aby toho nebylo málo, část z výtěžku z celoročního prodeje online magazínu poputuje na dobrou věc! V prosinci letošního roku totiž připíšeme finanční příspěvek, jehož výši pomůžeš ovlivnit I Ty svým předplatným, na transparentní účet Asistenčního jednorožce!

Online magazín je čtvrtletníkem, který obsahuje celkem 44 stran textu a fotografií. Jedná se online verzi ve formátu PDF.

Aktuální číslo 01/2021 online magazínu vychází: 15.3.2021

Roční předplatné: 200 CZK
Aktuální číslo: 50 CZK

Část z celoročního prodeje


UKÁZKA Z MAGAZÍNU PRO FOTOGRAFY KONÍ:


ZÍSKEJ MAGAZÍN MEZI PRVNÍMI PRÁVĚ TEĎ!

Tvé údaje mi poslouží k tomu, abych Ti mohla zaslat odkaz na stažení Magazínu. Ve všech mých e-mailech pak najdeš odkaz na odhlášení a můžeš mi tak kdykoliv říci: "Martino, stop!". Zde najdeš mé zásady ochrany osobních údajů.