PŘIHLAŠ SE DO VIDEO KURZU!

Získej neomezený přístup k video kurzu kdykoli a odkudkoli prostřednictvím internetového prohlížeče. V první části video kurzu se krok za krokem naučíš nastavit svůj fotoaparát, vybrat si vhodné prostředí a také optimální postoj koně. Ve druhé části Tě provedu za ruku základní úpravou fotografií koní v programu Adobe Lightroom a ve třetí části Tě čeká jednoduchý a velice podrobný návod na pokročilé úpravy v programu Adobe Photoshop.

Obsažená témata:

  • Pořízení fotografií: základní nastavení fotoaparátu, manuální režim fotoaparátu, ostření a ostrost, kompozice, vzhled koně a člověka a další tipy.
  • Základní úprava fotografií: nový katalog a import fotografií, filtrování fotografií, úprava standardní fotografie koně, úprava fotografie koně na černém pozadí, úprava fotografie se siluetou koně, přednastavení a rychlé vyvolávání, export fotografií a vkládání vodoznaků.
  • Pokročilá úprava fotografií: vrstvy a masky, úprava oka koně, retušování ospalky u oka, retušování hmyzu, retušování srsti, retušování otěží, nebo lonžovací spojky, úprava černého pozadí, retušování ohradníku.

Cena: 1999 CZK
Cena pro členy VIP klubu: 1859 CZK


ZÍSKEJ PŘÍSTUP DO VIDEO KURZU PRÁVĚ TEĎ!

Tvé údaje mi poslouží k tomu, abych Ti mohla zaslat bližší informace o video kurzu. Ve všech mých e-mailech najdeš odkaz na odhlášení a můžeš mi tak kdykoliv říci: "Martino, stop!". Zde najdeš mé zásady ochrany osobních údajů.